Traveling
Nissan
  • Registration
Фестивал науке ПДФ Штампа Ел. пошта

У Београду је ове године одржан седми  Фестивал науке.

Под слоганом “Суперхероји науке”, идеја фестивала је да скрене пажњу и охрабри све младе људе који се данас у Србији баве науком и шире ентузијазам, знање и љубав, како и доликује

Суперхероји новог доба задржавају право да не знају одговор на питање, они немају надљудске моћи, али имају истинску снагу да на занимљив и врло људски начин извуку науку из мрака и представе вам је у најбољем светл

Научници кажу да се најефикасније учи увиђањем, зато смо се побринули да кроз паметно-забавни програм увидите неодољивост науке. На Фестивалу науке она је лака као игра, лепа као уметност, узбудљива као експетимент и забавна као шоу.

Дана 7. децембра  ученици  наше школе су  посетили овај фестивал где су присуствовали извођењу вежби, огледа и експеримената из области хемије, физике, математике, биологје и информатке.

Ученици су добили прилику да у пракси виде оно што већ неколико  година теоријски уче из школских предмета.

Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module